بال پرواز

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات
 • ۳۰ دی ۹۵، ۲۱:۲۹ - سیامک پور اسد
  ✔ یاعلے
نویسندگان

وای برما

رهبر معظم انقلاب ، در پاسخ به کسانی که می‌گویند ما حاضریم سینه‌مان را در برابر دشمنان شما سپر کنیم فرمودند :(کار ما از این مراحل گذشته است. من خودم شمشیر کشیده‌ام و مشغولم! دارم از چپ و راست می‌زنم! )

 یک فرمانده زمانی وارد عمل می شود وشروع به جنگ می کند که سربازانش کشته شده باشند یا در خواب باشند وای برما که رهبرمان سال ها است دارد به تنهایی داردمی جنگد  به نقل از روزنامه وال استریت ژرنال :(این هم چند سالیی که رهبر شان زنده است )  یعنی اگر رهبرمان نبود  ایران هم ماند عراق و سوریه  درحال جنگ با داعش بود. امام علی (ع)می فرمایند:(ذلیل وخوار شد مگر ملتی که در خانه با با دشمن جنگید.)ای مرد م ,ای مردم که به فرمان رهبری انقلابی می خواهید با شید به گوش با شید رهبر مان سال هال هاست که تنهای تنهاست با با ی خوب بچه های انجمنی تنهاست ای یاران انجمنی ای دوستان انقلابی  برای آقا دعا کنید برای آقایمان دعا کنید که پرچم اسلام را بدست یوسف زهرا دهند  دعا کنید  از ته قلب تان بخواهید.  

خدایا عمرم را بگیر ولی رهبر م را نه خدایا من چه  گونه باشم ولی پدر دل سوز ومهربانم نباشد خدایا به مقام زینب کبری قسمت می دهم که مهدی زهرا را برسان رهبرم سید علی خامنه ای  خود پرچم اسلام را بدست امام زمان دهند وماهم باشیم وببینیم.

ای کسانی که مسلمانید ای کسانی که شیعه هستید  به گوش باشیدشب های قدر پایان یافتند ماه مبارک هم رو به پایان است از خدا به خواهیم التماس کنیم زجه بزنیم  خدایا رهبرمان پرچم اسلام را بدست امام زمان دهد فکر نکنید حالا مگه رهبر نباشه چی میشود این امنیت این آرامش به دلیل وجود رهبری فرزانه مان است  وگرنه ماهم در آتش وبمب بودیم .امابه دلیل وجود نعمت ولایت فقیه بحمد الله داریم خارج از مرز های خودمان مبارزه می کنیم .

ای مردم دعا دعا دعا  فقط دعا کنید برای رهبر

واز همه مهم تر انقلابی بودن سعی  وتلاش

کنیم انشا الله انقلابی شویم تا دل مقام معظم رهبری

شاد شود وامام زمان هم از ما راضی شوند

به مقام زینب کبری الهی آمین

نظرات  (۵)

سلام وبلاگ تون عالیه
مطلبتون هم عالی بود
انشا الله این دعامون هم مستجاب شه الهی آمین
یا زینب(س)
 • سید حسین سیدی
 • زنده باشی با این دعوتت به انقلابی بودن
  به ما هم سر زده و نطر دهید
  💠احسنت
 • مجله ویترینو
 • ++++
 • بچه های شهر غریب
 • انشاال...